yılından bu yana

LaborLab, 2018 yılından bu yana insan kaynaklarına ilişkin seçme ve işe yerleştirme, organizasyonel gelişme ve endüstri ilişkileri konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurucusu Bülent PİRLER olan şirketimiz, insan kaynakları konusunda uzmanlaşmış bir ekiple sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.Her şirketin istek ve ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincindeyiz.

LaborLab her şirketin “Müşteri Odaklı” insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirir. Geçmişten aldığımız güç ve birikimle ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz projelerle şirketlere insan kaynakları danışmanlık sektöründe hizmet ve destek vererek iş ortaklığı sağlamaktadır. Genç ve yenilikçi ekibimizle, bizi biz yapan değerlerimizle her adımda en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktayız.

LaborLab, İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmetleri için sizlere destek olmaya hazırız!

 

İşletmenizi Bir Üst
Seviyeye Taşıyalım

Günümüz endüstrisinin temel yapılarından biri olan insan kaynakları yönetiminde; etik değerler bağlamında çağdaş, yenilikçi, stratejik ve her şirkete özel “Müşteri Odaklı” yöntem ve yaklaşımlar kullanarak bireylerin ve şirketlerin performansını nitelikli üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Şirketlerin nitelikli eleman ihtiyaçlarını modern seçme ve yerleştirme metotlarıyla sağlanması, işyerinde işçi-işveren ilişkilerinin geliştirilmesi ve çalışma barışının sürdürülmesinde aktif rol alıyoruz.

SEO

Seçme ve İşe Yerleştirme

Talepleriniz ve amaçlarınız doğrultusunda insan kaynakları sürecinde ihtiyaçlarınızın analiz edilir.

Eğitimler

Kişisel gelişim, yönetim ilişkileri, liderlik, çatışma yönetimi, iletişim, endüstriyel ilişkiler ve bu alanlarla bağlantılı konularda interaktif eğitimler düzenlenir.

image

Organizasyonel Geliştirme

Şirketin organizasyon şeması oluşturulur ve uygulamaya konulur. İş Değerleme ve Unvanlara göre (nitelik, eğitim vb. kapsayacak şekilde) ücretlendirme sistemi oluşturulur.

Endüstri İlişkileri Yönetimi

Şirketlerin sendikal ilişkilerle ilgili gereksinimlerini detaylı bir şekilde analiz edilir. Sendikalar ile yönetim arasındaki iletişimi güçlendirerek, etkili bir iş birliği ortamı oluşturulur.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

Günümüz endüstrisinin temel yapılarından biri olan insan kaynakları yönetiminde; etik değerler bağlamında çağdaş, yenilikçi, stratejik ve her şirkete özel “butik” yöntem ve yaklaşımlar kullanarak bireylerin ve şirketlerin performansını nitelikli üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Şirketlerin nitelikli eleman ihtiyaçlarını modern seçme ve yerleştirme metotlarıyla sağlanması, işyerinde işçi-işveren ilişkilerinin geliştirilmesi ve çalışma barışının sürdürülmesinde aktif rol alıyoruz.

Partners Carousel

Referanslarımız